Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Champion Judo Camp w Centralnym Ośrodku Olimpijskim

Karate

 

Uczniowski Klub Sportowy Judo w dniach 20 - 28 sierpnia w Cetniewie wziął udzial Champion Judo Camp, treningi odbywały sie w Centralnym Ośrodku Olimpijskim. Zgrupowanie prowadzone było przez Richarda Trautmanna, niemieckiego judoka który był brązowym medalistą olimpijskim w 1992 roku w Barcelonie oraz w 1996 roku w Atlancie. Zdobył brąz świata w 1993 roku w Gamilton. Camp zgromadził ponad 700 zawodników z Polski, Niemiec, Estonii, Ukrainy, Algeri, Włoch, Litwy, Wielkiej Brytani.

Udział w campie wzięli Julia Kocimska, Iga Górska, Jan Antoniewicz, Patryk Brzęcki i Michał Kałuża wraz z trenerem Michałem Gajem. Każdego dnia odbywały się dwa treningi techniczno-taktyczne dla grup młodzik-junior młodszy i junior-senior. Każdy z zawodników mógł stoczyć około 90 walk szkoleniowych. W campie uczestniczył Mistrz Olimpijski Paweł Nastula, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich Aneta Szczepanska.

Klub wspiera sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Radosław Andrzejewski, firma InstalTrans - Andrzejewscy.

Bezpieczna droga do szkoły
Turkowianie upamiętnili 84. rocznicę wybuchu II wo...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.