Co nowego w firmie Okna Ryta&Syn?

Ryta&Syn

W związku z przejęciem naszej starej strony internetowej, zmuszeni byliśmy przenieść dotychczasową domenę firmową na nowy adres www.oknaiprojekty.eu

Strona została odświeżona i zaktualizowana. Znajdziecie w niej najnowsze informacje o wyprzedażach i aktualnościach. Poznacie również nasz zespół. Każdy kto szuka okien, drzwi, rolet zewnętrznych, bram garażowych w Turku powinien odwiedzić stronę www.oknaiprojekty.eu. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem fabryki KNS Wodzisław Śląski znanej z wysokiej jakości okien PVC Veka Softline 82 MD. Znajdziecie tam również link do naszego fanpage’a fb.

Interesuje Cię ciekawe wzornictwo roletek materiałowych? Firma Okna Ryta Turek zaproponuje Ci szeroki wybór najlepszych jakościowo tkanin rolet dzień – noc, plis lub roletek tradycyjnych.

Warto przypomnieć, że Okna Ryta Turek to również biuro projektowe. Krzysztof Ryta to doświadczony kierownik budowy, który rzetelnie i fachowo zaopiekuje się Państwa inwestycją. Nie wiesz czy wybrany projekt domy będzie pasował do Twojej działki? Kierownik budowy sprawdzi to za Ciebie, a następnie zamówi Twój wymarzony projekt domu i uzyska pozwolenie na budowę.

Kompleksowo i fachowo – to nie tylko puste hasło, które widnieje na naszej stronie. Zapraszamy do siedziby firmy przy ul. Legionów Polskich 6b w Turku ( koło Barbórki) i przekonania się o tym osobiście.
 
Samorządy z powiatu tureckiego wśród beneficjentów...
Jednoczymy się w obliczu ludzkiej tragedii. Odbudo...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.