Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

"Czas pomyśleć o pokopalnianej przyszłości", czyli Robert Popkowski w Turku

Konferencja Robert Popkowski

- Chciałbym, żeby społeczeństwo Turku, całej wschodniej wielkopolski zaufało mi i pozwoliło sprawować taki mandat. Proszę więc o głos i obiecuję, że to, co deklarowałem jestem gotów wypełnić- mówił kandydat do Sejmu Robert Popkowski.

W konferencji, która odbyła się 9 września udział wziął między innymi minister ds.pomocy humanitarnej Michał Woś, który zarekomendował kandydata do Sejmu.

- Przyjechałem tutaj poprzeć pana Roberta Popkowskiego do Sejmu, zachęcić państwa do oddania głosu na pana Roberta. Dlaczego? Uważam, że jest najlepszym możliwym reprezentantem Turku i całej tutejszej ziemi. Mam doświadczenie, byłem wiceministrem sprawiedliwości, znam różne osoby, które zabiegały o różnego rodzaju lokalne interesy i przyznam szczerze, że z tyloma interwencjami i tyloma lokalnymi sprawami co pan Popkowski razem ze strukturą wielkopolską Solidarnej Polski nikt nie przychodził do ministerstwa. Dlatego rekomenduje go, jako reprezentanta mieszkańców tej ziemi- mówił Michał Woś.

Minister dodał, że zjednoczona prawica wiele dobrego zrobiła w Polsce. Kolejne, duże projekty zostały natomiast już zapowiedziane i aby były one realizowane są potrzebni skuteczni działacze tacy, jak choćby Robert Popkowski.

- To czas w którym musimy pomyśleć o restrukturyzacji naszych ziem pokopalnianych. O tym, żeby odbudowywać cały system energetyczno- górniczy. Nie będzie to łatwe przy zamknięciu elektrowni czy kopalni. Brak możliwości otworzenia odkrywki Ościsłowo powoduje to, że napiętrzają się problemy. Oczywiście jestem radnym Sejmiku Wojewódzkiego. Nie dane mi jeszcze było być parlamentarzystą, natomiast zabiegam o to stanowisko z tego powodu, że jako radny mam nieco związane ręce. Jako parlamentarzysta na pewno będę skłaniał się do tego, aby reprezentować wschodnią Wielkopolskę- nasz region. Aby połączyć Parlament z samorządem. Jestem przekonany o tym, że mimo tego, że parlamentarzystą jeszcze nie byłem to parlamentarzyści mogą zrobić znacznie więcej niż to, co się do tej pory działo. Chciałbym, żeby społeczeństwo Turku, całej wschodniej Wielkopolski zaufało mi i pozwoliło sprawować taki mandat. Proszę więc o głos i obiecuję, że to, co deklarowałem jestem gotów wypełnić- mówił Robert Popkowski

Kreatywne zabawy językowe w bibliotece
Poddasze użytkowe w domu jednorodzinnym - jak je o...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Kolejorz w czwartek, 12 września 2019 10:46

Czyli jest "alternatywa dla Turku"

Czyli jest "alternatywa dla Turku" :)
Gość - Darek@wp.pl w czwartek, 12 września 2019 19:13

no właśnie widzę: tłumy wyborców!, publika się nie mieści pod namiotem. "jestem stąd", "alternatywa dla Turku"

no właśnie widzę: tłumy wyborców!, publika się nie mieści pod namiotem. "jestem stąd", "alternatywa dla Turku"
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.