Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Członek Platformy na liście Bezpartyjnych Samorządowców do Sejmu

Sławomir Prentczyński

Kolejne wyborcze karty odkryte. KW Bezpartyjni Samorządowcy także zarejestrował listę kandydatów do Sejmu w naszym okręgu. Wśród nich jest jednak niespodzianka - jak się okazuje wśród bezpartyjnych znalazł się jeden członek PO, były wójt gminy Malanów, Sławomir Prentczyński.

Bezpartyjni Samorządowcy informują, że są ruchem łączącym samorządowców, przedsiębiorców i wszystkich obywateli Polski, którzy chcą normalnej Polski.

- Od początku naszej działalności wsłuchujemy się w głos mieszkańców. Chcemy, aby głos ten został w końcu usłyszany w parlamencie - piszą na swojej stronie internetowej.

Na listach co do zasady są osoby bez przynależności partyjnej. W naszym okręgu jest jednak wyjątek. Sławomir Prentczyński, który startować będzie z pozycji piątej jest członkiem Platformy Obywatelskiej. Pełnił on funkcję wójta gminy Malanów, w 2018 roku ubiegał się o reelekcję, jednak w drugiej turze przegrał z Ireneuszem Augustyniakiem.
Tuliszków: Zawodnicy judo na Cracow Judo Open w Kr...
Dobra: Wiekopomne wydarzenie, czyli nowa sala gimn...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Dariusz w środa, 13 września 2023 15:29

Sławomir Prentczyński nie jestem członkiem Platformy Obywatelskiej już od kilku lat. Został skreślony za niepłacenie składek.
Dariusz Młynarczyk

Sławomir Prentczyński nie jestem członkiem Platformy Obywatelskiej już od kilku lat. Został skreślony za niepłacenie składek. Dariusz Młynarczyk
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.