Czyste powietrze zaczyna się w Twoim domu

Czyste powietrze w twoim domu

Już 15 czerwca rusza nabór wniosków na dofinasowanie wymiany pieca na niskoemisyjne źródło ciepła. Zadbaj o komfort i czyste powietrze razem z Immergas, skorzystaj z lokalnej dotacji na wymianę źródła ciepła.

Wychodząc naprzeciw trendom, wymogom rynku i uwarunkowaniom prawnym, firma Immergas – czołowy producent branży grzewczej, oferuje pełną gamę gotowych rozwiązań w zakresie modernizacji lub wykonania nowoczesnych instalacji grzewczych, spełniających wymogi programu rządowego Czyste Powietrze oraz wpisujących się w założenia programu ogłoszonego w Turku na wymianę źródła ciepła.

Immergas posiada w swojej ofercie szeroką gamę kotłów kondensacyjnych spełniający wymagania klasy efektywności energetycznej minimum A oraz najnowszej generacji pompy ciepła z klasą energetyczną A+.

Kotły kondensacyjne:                            Pompy ciepła:
· Victrix Tera                                             · Audax – pompa ciepła powietrze-woda typu monoblock
· Victrix Omnia                                          · Magis Pro - pompa ciepła powietrze-woda typu split
· Victrix EXA ErP                                       · Magis Combo – hybrydowe połączenie kotła
· Victrix TT ErP                                            kondensacyjnego i pompy ciepła w jednym urządzeniu
· Victrix Maior TT ErP
· Victrix Zeus 26 2 ErP
· Victrix Zeus Superior ErP
· Hercules Condensing
· Hercules Solar

Oferta Immergas to również panele solarne i fotowoltaiczne oraz szeroki asortyment akcesoriów dodatkowych, czyli wszystko, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego dla domów, mieszkań i obiektów. Do produkcji urządzeń grzewczych Immergas wykorzystuje najnowsze, światowe technologie oraz ponad 55-letnie doświadczenie w branży grzewczej. Kotły kondensacyjne, pompy ciepła czy panele fotowoltaiczne Immergas są oszczędne, ekologiczne i wydajne. Nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery, które zanieczyszczają powietrze i powodują powstawanie szkodliwego smogu.

Odkryj nowoczesne rozwiązania grzewcze, które z łatwością pokryją aktualne zapotrzebowanie na ogrzewanie domu i ciepłą wodę użytkową (c.o. i c.w.u.), a jednocześnie pomogą Ci zatroszczyć się o środowisko naturalne. Inwestycja w renowację istniejącej instalacji w oparciu o nowoczesne technologie tj.: gazowe kotły kondensacyjne, pompy ciepła i urządzenia hybrydowe, pozwoli na zredukowanie kosztów ogrzewania domu oraz podgrzewu wody użytkowej, a także poprawi komfort i bezpieczeństwo domowników.

Zapoznaj się z pełną ofertą firmy Immergas na www.immergas.pl

Jeśli chcesz skorzystać z programu, a nie wiesz, jakie urządzenie będzie najlepsze dla Twojego domu, kompleksowe doradztwo oraz wsparcie w zakupie zapewni oficjalny dystrybutor Immergas:

Armatura Kozłowski
ul. Dąbrowskiego 3
62-700 Turek
tel. 533 428 240
www.armatura24.pl

Hydra Grupa SBS
ul. Kolska Szosa 23
62-700 Turek
tel. 604 563 875/604 195 606
www.hydra.com.pl


Wideo: Przekroczył prędkość i jechał mimo cofnięty...
Konkurs na „Najładniejszą kartkę Wielkanocną” rozs...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 09 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.