Złote i Szafirowe Gody w Gminie Dobra

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote i Szafirowe Gody to rocznice niezwykłe, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem tyle wspaniałych lat.

  0 komentarze
0 komentarze

Dobra pierwsza w rankingu Infrastrukturalny Sukces Kadencji 2018-2022

Miasto Dobra zajęło pierwsze miejsce w rankingu „Infrastrukturalny Sukces Kadencji 2018-2022”. Wyróżnienie zostanie wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 12 października.

  0 komentarze
0 komentarze

Dobra: Wiekopomne wydarzenie, czyli nowa sala gimnastyczna w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Piekarach

W nowy rok szkolny z nową, funkcjonalną i piękną salą gimnastyczną. Wyjątkowy dzień mieli okazję przeżyć uczniowie oraz nauczyciele z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Piekarach. Marzenia się spełniły, a wielkiej radości i uśmiechów tego dnia nie krył nikt.

  8 komentarze
8 komentarze

Umowa na modernizację stadionu w Dobrej podpisana

-Bardzo się cieszę, że możemy się spotkać na podpisaniu umowy na terenie gminy Dobra. Podpisujemy ją z Miejsko – Gminnym Ludowym Klubem Sportowym „Wicher”- mówił wicemarszałek województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski podczas uroczystego podpisania umowy w Dobrej. Wydarzenie odbyło się we wtorek, 5 września w Restauracji Vega.

  3 komentarze
Etykiety:
3 komentarze

Dobra: Zlot passatów już po raz piąty

Za nami zlot samochodów marki VX Passat 35i. Miłośników samochodów nie brakowało, a atmosfera jak co roku była wyjątkowa.

  1 komentarz
Etykiety:
1 komentarz

Dobra: Wypadek ciężarówki w Miłkowicach. Kierowca trafił do szpitala

Do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego doszło w nocy, 2 września w miejscowości Miłkowice w gminie Dobra.

  1 komentarz
1 komentarz

Dobra: Mieszkańcy podziękowali za udane zbiory i pomyślność

Za nami pierwszy tydzień uroczystości dożynkowych. W niedzielę, 20 sierpnia wydarzenie miało miejsce również w Dobrej, gdzie mieszkańcy modlitwą podziękowali za pomyślność w pracy na polu oraz doskonale bawili się korzystając z przygotowanych przez organizatorów atrakcji.

  1 komentarz
Etykiety:
1 komentarz

Dobra: Zawody wędkarskie z rekordową frekwencją

W niedzielę 16 lipca nad dobrskim stawem miały miejsce całodniowe zawody wędkarskie w ramach Gminnej Ligi Spławikowej. Była to już piąta kolejka tegorocznych rozgrywek.

  0 komentarze
0 komentarze

Dobra: Piłkarski Wicher wieje od 90 lat!

90 lat temu rozpoczęła się historia klubu Wicher Dobra. Obchody tego wspaniałego jubileuszu uczczono oczywiście meczem piłkarskim. Przeciwko męskiej drużynie stanęły zawodniczki Lecha Poznań UAM. Nie zabrakło też okolicznościowych wyróżnień.

  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Wypięknieją sołectwa w powiecie tureckim. Umowy z samorządem województwa podpisane

Miejscowość Olimpia w gminie Brudzew była gospodarzem podpisania umów w ramach tegorocznej edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”. Z powiatu tureckiego dofinansowanie otrzymało 10 projektów, których łączna dotacji wynosi 682 129,00 złotych.
 
  1 komentarz
1 komentarz

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.