Dobra: Bal Sportowca w podziękowaniu za aktywność

Bal Sportowca w Dobrej

Wyjątkowymi sportowcami może poszczycić się Dobra i okolice. Zwieńczeniem ciężkiej pracy, talentu oraz pasji młodych mieszkańców gminy był Bal Sportowca. Odbył się on wczoraj tj. 16 listopada. Impreza od kilku lat wpisała się w kalendarz imprez, na których po prostu trzeba być.

Część oficjalna balu rozpoczęła się o godzinie 20.00 w Restauracji Vega. W imprezie uczestniczyli sportowcy, samorządowcy oraz osoby towarzyszące. Dobra poszczycić może się zarówno doskonałymi zawodnikami z dziedziny piłki nożnej, jak i boksu. Miejscowość ma również wielu aktywnych działaczy, którzy podejmują szereg inicjatyw.

Po przywitaniu zaproszonych gości przez wiceprezesa Wichru Dobra Jana Dzierdzickiego podziękowano wszystkim zasłużonym miłośnikom sportu, a następnie uczestnicy imprezy rozpoczęli zabawę.

Z całą pewnością wieczór należał do udanych, a goście zapamiętają go na długo.

Fot.M.JAC
Dobra: Rozgrywki Liturgicznej Służby Ołtarza Diece...
SKLEP PRIMA ZDROWIE – sklep, w którym liczy się ja...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Janusz w wtorek, 19 listopad 2019 00:46

Nie znam części

Nie znam części
Gość
piątek, 26 luty 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.