Dobra: Michał Janiszewski - piłkarski talent, który promuje swoją gminę

Michał Janiszewski

Michał Janiszewski to młody piłkarz, pochodzący z gminy Dobra. Dziś uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego i swoją piłkarską karierę kontynuuje w Łodzi, gdzie z dumą reprezentuje swoją rodzinną miejscowość. Docenił to dobrski samorząd i podczas ostatniej sesji wręczył Michałowi oraz jego rodzicom specjalne podziękowania.

Michał podczas swojej piłkarskiej kariery był m.in. bramkarzem Wichru Dobra. Obecnie jest zawodnikiem zespołu UKS SMS Łódź, ale jego talent docenił też Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Na czwartkowej sesji rady miasta i gminy Dobra Michał pojawił się wraz z mamą. Oboje odebrali gratulacje z rąk  wiceburmistrza Przemysława Tomczaka oraz przewodniczącego rady Tomasza Gila.

- Dziękuję za zainteresowanie naszą sytuacją i osiągnięciami Michała jako mieszkańca gminy Dobra rozwijającego się w innym województwie, gdzie promuje gminę Dobra i jej mieszkańców. Mamy nadzieję i wiarę, że sukcesy Michała z roku na rok bedą coraz większe - mówiła wzruszona mama piłkarza.

Gmina Dobra wspiera obiecujący talent Michała także udzielając wsparcia na zakup sprzętu, obuwia i odzieży pomocą, co jak podkreślają rodzice piłkarza - jest dużą pomocą dla całej ich rodziny.
UKS Piątka Turek w walce o Mistrzostwo Województwa...
Dobra: To jest samowolka i państwo w państwie, czy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 17 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.