Dobra: Muzyka i dużo optymizmu podczas Powiatowego Przeglądu Piosenek i Przyśpiewek Ludowych

Powiatowy Przegląd Piosenek i Przyśpiewek Ludowych

Wyśmienita zabawa, muzyka i poczęstunek. Właśnie tak wyglądał I Powiatowy Przegląd Piosenek i Przyśpiewek Ludowych, który odbył się w czwartek, 28 listopada. Z całą pewnością to wyjątkowe wydarzenie wpisze się na stałe w kalendarz kulturalny imprez.

Koncert zorganizowany został z okazji andrzejek i właśnie taki charakter miały prezentacje przygotowane przez artystów. Podczas wystąpień publiczność mogła usłyszeć znane piosenki i przyśpiewki napisane specjalnie na te okazję oraz wysłuchać wierszy czy prezentacji przygotowanych w formie skeczu lub przedstawienia.

Przed publicznością wystąpiły zespoły Serenada, Kawęczyniacy, Zgoda wraz Zaciszem, kabaret Nie umiem nic, Razem oraz Alebabki.

Impreza była wyśmienita, a czynny udział wzięli w niej wszyscy obecni w restauracji Vega w Dobrej. Doskonałe humory mieli nie tylko artyści, ale również samorządowcy. Z całą pewnością każdy do domu wrócił w muzycznym nastroju.

,,Akwarela Water Colour” – otwarcie wystawy ,malar...
Malanów: Strażacy z gminy otrzymają większe stawki...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 14 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.