Dobra: Muzyka, zabawa i pyszności podczas Letniego Festynu Rodzinnego w Żeronicach

Letni Festyn Rodzinny

Letni Festyn Rodzinny, który odbył się w sobotę, 14 lipca w Żeronicach znalazł wielu zwolenników. Nic dziwnego bowiem podczas wydarzenia nie zabrakło atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Była muzyka, gry, zabawy oraz pyszności. Czego więcej można chcieć?

Letni Festyn Trzech Sołectw rozpoczął się około godziny 16.00. Tego dnia dla publiczności zagrały tacy artyści, jak ALster, Mr.Sebii oraz DJ Karol. Na scenie wystąpili także wokaliści, którzy wspólnie z Mecenas Production, który był jednym z głównych inicjatorów imprezy wzbijają się coraz wyżej w świecie muzyki.

Swoje talenty wokalne mogli zaprezentować również mieszkańcy gminy. Specjalnie dla nich zorganizowano Konkurs Debiuty 2019 od Moczydeł po Ugory. Pierwsze miejsce przyznano Patrycji Ignaczak, a drugie Alicji Wojtasik. Komisja ustaliła, że miejsce trzecie zajęła Wiktoria Krawczyk prezentując piosenkę „Nieznajomy”.

Z atrakcji skorzystać mogły dzieci, które wspaniale bawiły się na dmuchanych placach zabaw oraz jeździły na kucykach ze Stajni Roka. Najmłodsi chętnie korzystali również z przygotowanych konkursów i gier.

Wyjątkowe chwile spędzili miłośnicy jedzenia. Mogli oni skosztować ciast i swojskich potraw przygotowanych głównie przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Warto nadmienić, że wydarzenie poprowadził artysta, aktor i konferansjer Adrian Woźny, a organizatorami inicjatywy były Sołectwo Ugory, Sołectwo Żeronice oraz Sołectwo Moczydła.
Dobra: Tradycja żniw kolejny raz ożyła w Potworowi...
Przykona: Uratowali tonącego. Mężczyźnie zabrakło ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 26 luty 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.