Wideo: Ogień na dachu kościoła w Skęczniewie

Pożar Kościoła w Skęczniewie

Strażacy z powiatu tureckiego gasili pożar dachu kościoła pw. św. Trójcy w Skęczniewie (gmina Dobra). Choć zdarzenie wyglądało groźnie, ogień szybko udało się opanować.

Do zdarzenia doszło około godz. 10.30. Ogień pojawił się, kiedy w świątyni odprawiane było nabożeństwo. Nad kościołem unosił się gęsty, z daleka widoczny dym. Na szczęście jednostki straży pożarnej szybko opanowały zagrożenie i doszło do poważnych uszkodzeń.

Ze wstępnych informacji wynika, że do zaprószenia ognia mogło dojść podczas prac remontowych wykonywanych w obrębie dachu kościoła.

Ryby i owoce morza przygotowane pod okiem mistrza ...
Pierwsze parkomaty już stoją, czyli parkowanie w s...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Aisata w wtorek, 11 luty 2020 19:53

Współczesne ekipy remontowe (nieodłączny papieros w ustach i piersiówka w kieszeni) w starych, drewnianych obiektach, to pożar niemal pewny.

Współczesne ekipy remontowe (nieodłączny papieros w ustach i piersiówka w kieszeni) w starych, drewnianych obiektach, to pożar niemal pewny.
Gość
wtorek, 11 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.