Dobra: Pijany mężczyzna próbował ratować kobietę. Nie był w stanie dopłynąć do brzegu

pomost

Piękna pogoda oraz słońce sprzyja wspaniałej zabawie. Należy jednak pamiętać, że szczególnie nad wodą należy zachować bezpieczeństwo. Zapomniał o tym mężczyzna, który prawie doprowadził do tragicznego wypadku.

W niedzielę, tj. 18 lipca około godziny 14.00 w miejscowości Dąbrowica w gminie Dobra mężczyzna pod wpływem alkoholu wpadł na idącą po pomoście kobietę. Wpadła ona do wody, a mężczyzna wskoczył za nią, by udzielić jej pomocy. Niestety nie był w stanie samodzielnie wrócić do brzegu. Pomocy osobom udzielili przypadkowi przechodnie.

Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, jednak na szczęście nie było konieczności udzielenia pomocy znajdującym się wcześniej w wodzie kobiecie i mężczyźnie.

Jak ustalili funkcjonariusze policji mężczyzna, który był sprawcą zdarzenia miał około 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Policjanci zapraszają do znakowania rowerów
Kawęczyn: Do dwóch lat więzienia za jazdę na podwó...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Zdziwiony w wtorek, 20 lipiec 2021 07:50

Pomost i zbiornik wodny w Dąbrowicy w gminie Dobra???
Może w Dąbrowie, gmina Przysłona....

Pomost i zbiornik wodny w Dąbrowicy w gminie Dobra??? Może w Dąbrowie, gmina Przysłona....
Gość
niedziela, 01 sierpień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.