Dobra: Rozśpiewane świąteczne spotkanie Serenady

Spotkanie wigilijne Serenada

Na co dzień tworzą jedną wielką rozśpiewaną rodzinę, spędzając swój wolny czas na wspólnym muzykowaniu i koncertowaniu - nie tylko na terenie gminy Dobra. Członkowie zespołu Serenada spotkali się na wigilijnym wieczorze, by razem poczuć magiczny nastrój oczekiwania na Boże Narodzenie.

Spotkanie rozpoczęto od najlepszych życzeń skierowanych przez burmistrza Dobrej Tadeusza Geblera oraz Jacka Gajewskiego - dyrektora dobrskiej Centrum Kultury i Sztuki do wszystkich członków zespołu oraz ich rodzin. Podziękowania i piękne kwiaty trafiły też na ręce pani Klaudii Grabowskiej, która wspiera zespół podczas artystycznych występów.

Po wspólnej modlitwie nadszedł wyjątkowy moment podzielenia się opłatkiem. Przy stole zastawionym tradycyjnymi potrawami był czas na długie rozmowy, integrację i kolędowanie, w którym gościnne wziął udział także zespół Alebabki ze Skęczniewa.

Potrącił 32-latkę na pasach. Jest oskarżenie przec...
Przykona: Wspólne kolędowanie podczas spotkania wi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 26 luty 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.