Dobra: Szukają kochającego domu… Wzruszająca historia Lusi i Oskara

Wzruszająca historia Lusi i Oskara

Lusia i Oskar od lat żyją w domu pełnym miłości. Jednak ich właścicielka we wzruszającym liście prosi o to, aby ktoś podarował im nowy dach nad głową. Sama nie jest już w stanie dłużej się nimi zajmować.

Odręcznie napisany apel, opatrzony fotografią zwierząt wypoczywających w domo-wym zaciszu od kilku dni pojawia się w mediach społecznościowych. Zawiera się w nim wzruszająca historia Lusi, Oskara i ich właścicielki:

„Suczka Lusia znaleziona w lesie, przywiązana do drzewa 24 listopada 2012 r. Oskar przyszedł na ten świat 8 marca 2011r. Bardzo lubią towarzystwo dzieci, są ze sobą zżyte i nie powinny być rozłączone; zwłaszcza po rozstaniu ze mną. Choć bardzo je kocham - zmuszona jestem podjąć tę drastyczną decyzję ze względu na moją sytuację życiową. Otóż jestem osobą samotną, dobiegającą siedemdziesiątki, ale również kresu mego życia (choroba nowotworowa) . Mam ogromną nadzieję, że znajdzie się KTOŚ, kto przytuli do serca i udzieli tzw. "Dachu nad głową" moim psim sierotom.” - napisała w swoim apelu pani Maria, mieszkanka Dobrej.

Jak informuje pani Maria zgłasza się wiele osób, które chcą przygarnąć czworonogi jednak z różnych przyczyn jest to niemożliwe. Są to nie tylko mieszkańcy naszego powiatu, ale też Swarzędza czy Warszawy. Wierzymy, że psiaki otrzymają nowy dom, w którym będą szczęśliwe jeszcze przez długie lata.

Kawęczyńskie Towarzystwo Rozwoju nagrodzone przez ...
DeVeris testuje bariery. Mieszkańcy nadal czują sm...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 30 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.