Dobra: Turniej Niepodległościowy o Puchar Starosty Tureckiego

Turniej Piłkarski w Dobrej

W środę, 11 listopada od 9:00 rano z okazji Narodowego Święta Niepodległości w hali sportowej w Dobrej rozegrany został turniej piłkarski dla dzieci.

W turnieju udział wzięło 5 zespołów, dwie drużyny Kasztelani Brudzew i Wichry Dobra oraz Oranje Turek. Klasyfikacja nie była prowadzona, a wszyscy zostali tak samo nagrodzeni.

Zespoły otrzymały puchary, a każdy zawodnik pamiątkowy medal, oraz słodki poczęstunek.

Medale i puchary wręczał Starosta Turecki Dariusz Kałużny oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego Sławomir Kosobudzki.

Organizatorem było Stowarzyszenie "Aktywny Orlik". Turniej mógł się odbyć dzięki finansowej pomocy Starostwa Powiatowego w Turku oraz gminie Dobra.

źródło: Stowarzyszenie Aktywny Orlik
 
Światowy Dzień Rzucania Palenia
Tuliszków: Ruszyła zbiórka na nowy dach dla poszko...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Zibi w piątek, 20 listopad 2020 08:09

Tak się rozsiewa covid, potem nie dziwota, że tylu zarażonych. Przecież dzieci najlepiej roznoszą. Szkoły zamknięte, a tu nieodpowiedzialność hula na całego. Brawo Powiat

Tak się rozsiewa covid, potem nie dziwota, że tylu zarażonych. Przecież dzieci najlepiej roznoszą. Szkoły zamknięte, a tu nieodpowiedzialność hula na całego. Brawo Powiat :(
Gość
piątek, 27 listopad 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.