Dobra: W poniedziałek akcja wydawania maseczek!

Maseczki ochronne

Wszyscy mieszkańcy, którzy sami nie mogą zaopatrzyć się w maseczki ochronne, mogą od dnia 13 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) zgłosić się po wsparcie w formie maseczek jednorazowych, które będą nieodpłatnie wydawane zgodnie z zasadami zamieszczonymi poniżej.

Akcja rozpocznie się o godzinie 12:00. Maseczki można odbierać w lokalu po byłej aptece na ul. Wiatraki 13.

Poniżej zasady wydawania maseczek ochronnych.
1. Po maseczkę/maseczki mogą zgłaszać się wyłącznie mieszkańcy Gminy Dobra, którzy nie posiadają możliwości zabezpieczenia się w ten środek ochrony osobistej we własnym zakresie.
2. Maseczka/maseczki w ilości 1 sztuka dla 1 dorosłego członka gospodarstwa domowego – według wykazu gospodarstw zgłoszonych w deklaracjach śmieciowych wydawana będzie jednorazowo po wypełnieniu wniosku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobrej przy ul. Wiatraki w budynku byłej apteki. Wniosek będzie możliwy do wypełnienia bezpośrednio przed odbiorem maseczek.
3. Po natychmiastowej weryfikacji wniosku mieszkaniec otrzymuje maseczkę/maseczki potwierdzając ich odbiór podpisem na wniosku.
4. Wydawanie maseczek rozpocznie się od dnia 13 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) 2020 roku od godziny 12:00 do godz. 16.00.
5. Maseczki będą wydawane również w pozostałe dni robocze – od 14 kwietnia br. w godz. 8.00 -15.00.
6. W trakcie odbioru trzeba zachować wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa.

Kawęczyn: Maseczki ochronne dla mieszkańców
Triduum Paschalne: Co z tradycyjnym święceniem pok...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.