Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dobra: Wyjątkowa zabawa podczas Karnawałowej Biesiady Seniorów

Dobra

Trzynaście zespołów z powiatu tureckiego i sieradzkiego reprezentowało swoje wokalne zdolności. Wydarzenie było nie tylko pełne muzyki, ale również dobrej zabawy i okazją do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Biesiadę rozpoczęli Burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler, Z-ca Burmistrza Przemysław Tomczak, Przewodniczący Rady Tomasz Gil oraz Jacek Gajewski Dyrektor Centrum Kultury w Dobrej, jako główny organizator. Wszystkim zespołom należy pogratulować talentów a organizatorom podziękować za zaangażowanie i kultywowanie już wieloletniej tradycji.

Podczas występów, które miały miejsce we wtorek, 6 lutego w Restauracji Vega swoje talenty zaprezentowały zespoły  Alebabki ze Skęczniewa – reprezentuje Centrum Kultury w Dobrej (kierownikiem zespołu jest Halina Rutka, instruktorem muzycznym Maciej Dygas), 
Tradycja – reprezentuje Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie (kierownikiem zespołu jest Jadwiga Włodarczyk), Znad Swędrni – reprezentuje GOK w Goszczanowie (kierownikiem zespołu jest Renata Pawlak), Kawęczyniacy – reprezentuje Gminę Kaweczyn (kierownikiem zespołu jest Emilia Bilska, instruktorem muzycznym Radosław Darul), Zgoda-reprezentuje Centrum Kultury Biblioteka Publiczna w Przykonie, (kierownikiem zespołu jest Halina Durkiewicz, instruktorem artystycznym Radosław Darul), Turkowianki – reprezentuje MDK w Turku (kierownikiem i instruktorem zespołu jest Radosław Darul), Klub Senior+ W Dobrej (kierownikiem i instruktorem muzycznym zespołu jest Justyna Szprync- Szymańska), Amigos- reprezentuje Gminę Kawęczyn (kierownikiem zespołu jest Stanisław Urbaniak), Jezioranki- reprezentuje Warckie Centrum Kultury (kierownikiem zespołu jest Marcin Wojtysiak, instruktorem muzycznym Małgorzata Kaszuba), Jesień – reprezentuje MG-OK w Tuliszkowie (kierownikiem zespołu jest Maria Gębicka, instruktorem muzycznym Jarosław Durkiewicz), Razem- reprezentuje GOK „ Wozownia" w Brudzewie (kierownikiem zespołu jest Urszula Banasiak, instruktorem muzycznym Radosław Darul), Nie Umiem Nic reprezentuje Grupę Odnowy Wsi Potworów- Marcinów (kierownikiem zespołu jest Anna Jasiak), Serenada z Dobrej-reprezentuje Centrum Kultury w Dobrej (kierownikiem Serenady jest Małgorzata Waclawek, instruktorem artystycznym Klaudia Grabowska).

Wszystkim uczestnikom dzisiejszej Biesiady życzymy niezapomnianych wrażeń i oczywiście do zobaczenia za rok.

źródło: Miasto i Gmina Dobra

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Malanów: Zmiany w okręgach wyborczych w Gminie
Dofinansowanie na „Rozwój e-usług publicznych w Gm...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.