Dopingujmy naszych skoczków w Zakopanem!

Wyjazd do Zakopanego Turek

Skoczkowie narciarscy każdej zimy dostarczają nam wielu emocji, a zawody Pucharu Świata w Zakopanem od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, gromadząc tłumy, które kibicują polskiej kadrze. Warto wziąć udział w tym niezwykłym sportowym widowisku i skorzystać z oferty trzydniowego wyjazdu do Zakopanego.

Oficjalny trening skoczków w Zakopanem odbędzie się już 24 stycznia i tego samego dnia zawodnicy Pucharu Świata wezmą udział w kwalifikacjach. Prawdziwe emocje pod Wielką Krokwią będą rozgrzewać wszystkich w sobotę. Po serii próbnej skoczkowie wezmą udział w konkursie drużynowym. Niedziela to natomiast konkurs indywidualny. Wyjazd do Zakopanego to niepowtarzalna okazja, aby kibicować polskim orłom, dopingować i - miejmy nadzieję - wspólnie z naszą drużyną świętować sukcesy.

Wyjazd do Zakopanego w dniach 24-26 stycznia jest organizowany w Turku. Oferta obejmuje przejazd, nocleg i wyżywienie. Szczegóły dostępne są pod numerem tel. 605767308.

Powrót do przeszłości, czyli śmieci znów „od osoby...
Nadzieja dla pracowników PROFIm. Firma powiatu tur...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 12 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.