Drawer w konkursie na „Studio Roku 2020”. Głosujemy!

Drawer

Drawer PPHU to działające od blisko trzech dekad przedsiębiorstwo, które jest liderem branży meblarskiej na lokalnym rynku, a także marką rozpoznawalną w całym kraju. Firma została zaproszona do wzięcia udziału w prestiżowym konkursie. Warto docenić jej atuty i profesjonalizm i zagłosować.

Wybrane 29 studiów Max Kuchnie i Verle Kuchen zostały zaproszone do wzięcia udziału w prestiżowym ogólnopolskim konkursie na "STUDIO ROKU 2020", organizowanym przez wydawnictwo Publikator, portal Mam Kuchnie oraz magazyn Dobrze Mieszkaj. Wśród projektów znalazł się jeden w wykonaniu turkowskiej firmy.

DRAWER PPHU powstała w 1992 roku. Dzięki tak długiemu funkcjonowaniu jest dobrze zorientowana w branży meblarskiej. Zakres jej usług jest szeroki, systematycznie dopasowywany do potrzeb klientów.

W swojej ofercie firma posiada między innymi handel meblami, akcesoriami i półproduktami meblowymi, surowcami, realizację indywidualnych zamówień na meble pokojowe, dziecięce, garderobiane, kuchenne, łazienkowe oraz biurowe, szkolne, przedszkolne, hotelowe, sklepowe, apteczne i wiele innych, a także realizację zamówień na komponenty mebli oraz surowce wstępnie obrobione – jako baza do dalszej produkcji. Dużym zadowoleniem klientów cieszy się produkcja mebli kuchennych i to właśnie jedno ze zrealizowanych przez firmę zamówień może wygrać konkurs.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu profesjonalistów – architektów i projektantów wnętrz oraz w otwartym głosowaniu internautów, które odbędzie się na portalu Dobrzemieszkaj.pl w dniach 12-20 marca 2020 r.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas gali wręczenia nagród konkursu „KUCHNIA - STUDIO ROKU 2020”, która odbędzie się w trakcie Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej.

RUSZAMY!
Proszę aby każdy z Państwa oddał głos! Z jednego IP może zostać oddany tylko jeden głos - więc uruchamiajcie od razu przesłany link i głosujcie.

Głosowanie trwa do 20 marca 2020 do godziny 23.59.
Głosować można TUTAJ

Gm.Turek: Podziękowania i życzenia podczas Dnia So...
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa czeka na zgłosz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 02 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.