Drawer zwycięzcą konkursu „Kuchnia– Studio Roku 2020”!

Drawer

Niedawno zakończył się konkurs „KUCHNIA – STUDIO ROKU 2020”. W wyniku głosowania czytelników, profesjonalistów - architektów oraz zespołu redakcyjnego wydawnictwa Publikator, wyłoniono 5 zwycięskich salonów kuchennych. Miło nam poinformować, że najlepiej oceniony projekt wykonała firma Drawer z Turku.

Wybrane 29 studiów Max Kuchnie i Verle Kuchen zostały zaproszone do wzięcia udziału w prestiżowym ogólnopolskim konkursie na "STUDIO ROKU 2020", organizowanym przez wydawnictwo Publikator, portal Mam Kuchnie oraz magazyn Dobrze Mieszkaj. Wśród projektów znalazł się jeden w wykonaniu turkowskiej firmy Drawer.

DRAWER PPHU powstała w 1992 roku. Dzięki tak długiemu funkcjonowaniu jest dobrze zorientowana w branży meblarskiej. Zakres jej usług jest szeroki, systematycznie dopasowywany do potrzeb klientów.

W swojej ofercie firma posiada między innymi handel meblami, akcesoriami i półproduktami meblowymi, surowcami, realizację indywidualnych zamówień na meble pokojowe, dziecięce, garderobiane, kuchenne, łazienkowe oraz biurowe, szkolne, przedszkolne, hotelowe, sklepowe, apteczne i wiele innych, a także realizację zamówień na komponenty mebli oraz surowce wstępnie obrobione – jako baza do dalszej produkcji. Dużym zadowoleniem klientów cieszy się produkcja mebli kuchennych i to właśnie jedno ze zrealizowanych przez firmę zamówień wygrało konkurs.

W wyniku głosowania czytelników, profesjonalistów - architektów oraz zespołu redakcyjnego wydawnictwa Publikator, wyłoniono 5 zwycięskich salonów kuchennych.

1 miejsce: Studio Mebli Kuchennych Max Kuchnie Drawer Turek
2 miejsce: Studio Mebli Kuchennych Max Kuchnie Euroclass Czyżowice
3 miejsce: Studio Mebli Kuchennych Max Kuchnie Chome Świdnica
4 miejsce: Studio Mebli Kuchennych Max Kuchnie Pio-Mar Stary Sącz
5 miejsce: Studio Mebli Kuchennych Max Kuchnie Planto Kuchnie Lubin

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Policjanci interweniują w związku z łamaniem nowyc...
Władysławów: „Dziękujemy …Jesteśmy z Wami”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 07 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.