Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Druhowie z Wróbliny najlepsi w powiecie

Turniej OSP

Reprezentujący gminę Tuliszków druhowie z OSP Wróblina zwyciężyli w powiatowym etapie Turnieju Halowej Piłki Nożnej Jednostek OSP. Zawody rozegrano w sobotę, 23 marca.

Druhowie rywalizowali w hali sportowej w Słodkowie. Do piłkarskich zmagań przystąpiły drużyny wyłonione podczas gminnych eliminacji. Po przywitaniu uczestników oraz krótkim przypomnieniu zasad na boisku stanęły pierwsze reprezentacje.

Po rozegraniu wszystkich meczów było już jasne, że po zwycięski tytuł sięgnęli druhowie z OSP Wróblina (gm. Tuliszków), za nimi na drugim miejscu uplasowali się piłkarze z OSP Kawęczyn, a brązowe medale wywalczyli strażacy z OSP Grąbków (gmina Malanów).

- Sport pożarniczy w powiecie tureckim ma swoje zaszczytne miejsce. Jeśli mówimy o piłce nożnej to od pewnego czasu jesteśmy na piedestale jeśli chodzi o rozgrywki wojewódzkie, a nawet krajowe. W tym roku OSP Kowale Pańskie zajęły tytuł mistrza województwa i 8 czerwca będą nas reprezentować w zawodach krajowych w Gąsawie. OSP Wróblina będzie nas reprezentować za rok na zawodach. Trzymamy kciuki i gratulujemy - podsumował Grzegorz Ciesielski, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Turku.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Artur Raszewski (OSP Wróblina). Najlepszym strzelcem został natomiast Kacper Koszela.

fot. M.JAC

a.augustyniak 120x180

drzewiecki baner1200x200

 

Turkowianie w Krainie Wielkanocnego Zająca
Ryszard Bartosik pyta, dlaczego poseł Nowak nienaw...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Piłkarz w niedziela, 24 marca 2024 14:35

TULISIA TULISZKÓW WYGRAŁA!!

TULISIA TULISZKÓW WYGRAŁA!!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.