„Duch teatru” zawitał w turkowskiej Przystani

Przystań

Wyjątkowo dużo pracy włożyli młodzi artyści w tworzenie spektaklu, który odbył się na deskach sceny kameralnej w siedzibie Stowarzyszenia Przystań. Grupa „Poruszenie” po raz kolejny poruszyła publiczność.

Przez dwa ostatnie dni mieszkańcy Turku mieli okazję zobaczyć wspaniałą grę aktorską w wykonaniu grupy "Poruszenie". Zarówno zdolności młodych ambirnych ludzi, jak również scenariusz i scenografia były na wysokim poziomie. Najważniejsze jednak, że cel został osiągnięty. Publiczność bawiła się znakomicie.

„Duch teatru”, bowiem taki tytuł nosiła sztuka bawił i pokazywał w zabawny sposób prawdę o wielu z nas. Na scenie w Przystani wystąpili Mirosława Świderska, Eliza Cisse, Danuta Majda, Aleksandra Jakomulska, Zofia Ignasiak, Julia Jakubiak, Nadia Przygońska, Martyna Ignaczak, Martyna Kowalec, Nikola Kowalec, Antoni Karniszewski, Kamil Mączka, Jeremi Świderski, Oskar Aleksanderek, Patryk Janczak.

Scenariuszem i opieką techniczną zajął się reżyser spektaklu Jacek Sulkowski.

Projekt Międzypokoleniowy Klub Kultury "Kuźnia Artystyczna " dofinansowany z budżetu miasta Turku oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
 
Władysławów: WyBorowe bieganie na piątkę!
Malanów: W Bibiannie pierze darli i… świetnie się ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 30 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.