Dwa pożary jednej nocy. Trwa gaszenie tartaku w Chrapczewie

Pożar w Chrapczewie

Do dwóch pożarów doszło w nocy z 10 na 11 marca. Jeden z nich jest na tyle duży, że strażacy do tej pory walczą, by go opanować. W akcji biorą udział jednostki straży pożarnej z terenu całego powiatu tureckiego.

Około godziny 01:00 w miejscowości Skarżyn wybuchł pożar. Ze wstępnych ustaleń wynika, że spaleni u uległa wiata gospodarcza oraz garaż blaszany. Na miejsce udały się jednostki OSP Kawęczyn, OSP Kowale Pańskie, OSP Skarżyn, OSP Będziechów oraz JRG Turek. Jedna z nich- OSP Kowale Pańskie została przedysponowana do pożaru suszarni, który wybuchł w tym samym czasie.

Zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Chrapczew w gminie Dobra strażacy otrzymali około godziny 02.25. Ogień pojawił się w suszarni w tartaku. Jak się okazało pożar jest na tyle duży, że jednostki do tej pory próbują go opanować.

W akcji udział biorą w chwili obecnej OSP Dobra, OSP Przykona, OSP Kowale Pańskie, OSP Piekary oraz dwa zastępy JRG Turek.

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że spaleniu uległ cały budynek.

Przyczyny obu zdarzeń ustalać będzie policja.
 
fot.OSP Dobra
 

 

Ogólnopolski turniej kyokushin karate
Piknik Wojskowy z okazji obchodów XX rocznicy w NA...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Marek w piątek, 22 marzec 2019 11:03

Czyżby podpalenia?

Czyżby podpalenia?
Gość
czwartek, 21 listopad 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.