„Dzieci koty lubią psoty” czyli Dzień Dziecka w Przedszkolu Samorządowym nr 5

Dzień Dziecka w Przedszkolu Słonecznym

Przedszkole Samorządowe nr 5 w Turku to wyjątkowe miejsce, gdzie wszystko może się zdarzyć. Tym razem budynek odwiedziły duże i małe koty, które wspólnie wspaniale się bawiły. Była muzyka, brawa i oczywiście łakocie.

Maluszki oraz starszaki z okazji Dnia Dziecka wzięły udział w niecodziennym wydarzeniu. Tego dnia wszyscy przebrani byli za koty, które uwielbiają psoty.

Po przywitaniu zaproszonych gości przez jedną z głównych organizatorek wydarzenia Aleksandrę Zubrzycką głos zajęła pani dyrektor Alicja Rakowiecka. Życzyła ona wszystkim wyśmienitej zabawy i pogratulowała kociakom wyjątkowych talentów.

Tego dnia do przedszkola zawitała kierownik Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Turku Aleksandra Purcel Kowalska, która przekazała dzieciom pyszne łakocie.

Również wychowawczynie złożyły swoim wychowankom życzenia, a następnie dzieci zaprezentowały swoje talenty aktorskie i muzyczne.

Na sam koniec dzieci udały się do przedszkola, by szukać słodkości.

Tuliszków: Zaczarowany medalion, eksperymenty i wi...
Gm.Turek: Strażacy walczą z pożarem w Pęcherzewie....

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
niedziela, 15 wrzesień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.