Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dzień Bibliotekarza w Powiecie Tureckim

Dzień Bibliotekarza

Z okazji uroczystych obchodów Powiatowego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek Starosta Turecki Dariusz Kałużny razem z Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Tureckiego Janem Smakiem oraz Radcą Prawnym Przemysławem Jandym skierowali najlepsze życzenia do Dyrektor Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku Urszuli Szczęsnej oraz wszystkich Bibliotekarek i Bibliotekarzy z Powiatu Tureckiego.

- Wszystkim Państwu składamy najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju kultury i edukacji w środowisku lokalnym. Wasz wkład w upowszechnianie słowa pisanego jest nieoceniony. Chcielibyśmy Państwu wyrazić wdzięczność za codzienną niełatwą pracę, serdeczność i profesjonalizm. Dziękujemy za otwartość na nowe pomysły i zaangażowanie w pokazywaniu niezwykłego świata książki – mówił starosta.

Ponadto bardzo ciekawym punktem uroczystości była prezentacja zasobów Cyfrowego Archiwum Historii Gmina Malanów, o którym opowiedziała zgromadzonym Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie Małgorzata Przygońska.
 
źródło: Powiat Turecki
 
Rolety zewnętrzne to inwestycja!
Wielkopolskie obchody Dnia Strażaka z upominkami d...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.