Dzień Kobiet w Przystani. Dwudniowe święto dla duszy i ciała

The Zgreds

Dzień Kobiet w Przystani mieszczacej sie na ul.Browarnej rozpoczął się na dobre. Za nami pierwsze atrakcje. Jednak to nie koniec. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych wydarzeniach. A tymczasem specjalnie dla czytelników relacja z wczorajszego koncertu.

Niezapomniany wieczór z muzyka i miłą atmosferą rozpoczął się wczoraj tj. 4 marca. Na scenie zaprezentował się zespół The Zgreds. Jak powiedzieli organizatorzy była to laurka dla wszystkich kobiet. Podczas wydarzenia chętni mieli okazję zjeść coś dobrego oraz poczęstować się napojami.

Na tym jednak nie koniec, bowiem już dzisiaj od godziny 14.00 dla chętnych dostępna będzie fotobudka, która odkryje nowy wymiar fotografii i uwieczni wspomnienia.

O godzinie 15.00 natomiast będzie miał miejsce się darmowy trening prowadzony przez ekipę Fitness Planet. Chętni będą mieli okazję skorzystać z darmowych porad. A od godziny 16.00 dla wszystkich zainteresowanych stylem życia „Keto” najlepsze przepisy, doświadczenia kulinarne i wymiana opinii.

Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w dalszych wydarzeniach w Stowarzyszeniu Przystań.

fot. M.JAC

 

Biegami upamiętniono Żołnierzy Wyklętych
Polsko-Czeska wymiana edukacyjna i kulturalna pods...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.