Dzień Służby Cywilnej w turkowskiej Komendzie Powiatowej PSP

PSP Turek

Dzień 11 listopada ustanowiony jest Dniem Służby Cywilnej, który podkreśla znaczenie administracji państwowej. W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku zatrudnione są Panie w ramach Korpusu Służby Cywilnej.

Realizują one zadania w wydziale kwatermistrzowsko- kadrowym. Bez istnienia rzetelnego, profesjonalnego i bezstronnego korpusu służby cywilnej nie mogłoby bowiem funkcjonować żadne silne i stabilne państwo. W dniu 14 listopada Komendant Powiatowy PSP bryg. Piotr Pietrucha w asyście funkcjonariuszy komendy złożył gratulacje i podziękowania za szczególny wkład pracy, zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków i wzorowe ich wykonywanie. Panie otrzymały listy gratulacyjne, a także zostały wyróżnione nagrodami finansowymi. Serdecznie gratulujemy.

źródło: PSP Turek

Malanów: Uroczysta „Jesień z Nadzieją”
Przedstawiamy wyniki Biegów Niepodległościowych!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.