Dziewczęta z I LO w Finale Wojewódzkim w Unihojeku

I LO

W dniu 21.12.2021 r. w miejscowości Wieleń w okazałej hali Zespołu Szkół z Wielenia odbył się Finał Wojewódzki w Unihokeju Dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiły następujące zespoły: ZSOiZ Krobia, ZS Wieleń, ILO Pleszew, ZSP 1 Jarocin i ILO Turek. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” 2x8min. Poziom zawodów był bardzo wyrównany a o kolejności miejsc decydowały ostatnie pojedynki. Ddziewczętom z Turku tym razem szczęście nie dopisywało i ostatecznie zajęły IV miejsce.

I LO w Turku reprezentowały następujące uczennice: Nikola Augustyniak 3Dg, Jagoda Bukowska 3Dg, Paulina Witaszek 3Ag, Aleksandra Węgielnik 3A, Joanna Kruszyńska 3Dg, Anita Ignaczak1G, Martyna Szymaniak 1G, Weronika Wróblewska 1C, Patrycja Kokoszko 1C, Kornelia Zielińska 3Gg.

Opiekunem zespoły był Arkadiusz Wappa

Tuliszków: Zdemolował bankomat. Odpowie za uszkodz...
Gm.Turek: Tragiczny poranek w Turkowicach. Nie uda...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.