Earth Festiwal w Uniejowie po raz szósty

Earth Festiwal

Za nami wydarzenie, które śledziła cała Polska. Po raz szósty znani artyści wystąpili w Uniejowie podczas festiwalu „Gwiazdy dla Czystej Polski”. Piękne przesłanie i wyjątkowy koncert przyciągnęły tłumy.

Na scenie w Uniejowie wystąpiły w tym roku takie gwiazdy, jak Mrozu, Paweł Domagała, Kayah, Sara James, Oskar Cyms, Brodka czy Kamil Bednarek. Wszyscy artyści zachęcali do dbania o środowisko i wspierania postawy pro-eko. Możliwości wsparcia jest bowiem wiele poprzez oszczędzanie wody po segregacje śmieci czy wybór nowoczesnych źródeł energii.

Hasło tegorocznego wydarzenia brzmiało „Jak nie my, to kto”, mówiące o tym, że to właśnie teraz przyszłość jest w naszych rękach.

Podczas dwudniowej imprezy nie zabrakło konkursów zarówno dla dzieci i dorosłych, rzecz jasna o tematyce proekologicznej i edukacyjnej. Prowadzono również zbiórkę elektrośmieci oraz warsztaty dotyczące energii OZE.

Źródło: uniejow.pl
Funkcjonariusze odkryli dwie plantacje konopi
Tuliszków: Operetka z nutką humoru

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.