Egzamin uczniowski Karate Oyama

Egzamin karate

W sobotę, 11 stycznia 2020 roku odbył się pierwszy z tegorocznych egzaminów na stopnie uczniowie, w Turkowskim Klubie Karate.

Uczestnicy egzaminu odbywającego się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku, stanęli przed komisją egzaminacyjną pod przewodnictwem Shihan Włodzimierza Rygierta, w składzie: sensei Paweł Wasiak 1 dan, sensei Robert Soliński 1 dan i sempai Janusz Burszewski. W sprawdzianie wiedzy i umiejętności uczestniczyli dzieci, młodzież i dorośli, na co dzień trenujący w sekcjach w Turku, Rychwale, Grodźcu i Mycielinie.

Egzamin rozpoczął się od rozgrzewki. Pod czujnym okiem egzaminatorów, ponad 70 uczestników egzaminu musiało zaprezentować poznane podczas treningów techniki, oraz wykazać się wiedzą, jaką zdobyli na zajęciach w Turkowskim Klubie Karate. Dla wielu z nich był to pierwszy egzamin na drodze do czarnego pasa.

Egzamin przebiegł pomyślnie. Wszystkim zdającym należą się gratulacje.

W następnym tygodniu Turkowski Klub Karate przeprowadzi kolejne egzaminy, dla sekcji klubu w Kłodawie, Dąbiu, Przedczu i Grabowie.

Rabato pomoże Ci kupować on-line taniej
Dobra: Mieszkańcy gminy hojnie wsparli Wielką Orki...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 12 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.