Fachowa pomoc w delikatnych problemach - bez skrępowania i wstydu

Reha-Mobil

Odpowiednia terapia pozwala zapobiegać i leczyć wiele problemów, które przez pacjentów uważane są za delikatne, a nawet wstydliwe. Z pomocą przychodzi fizjoterapia uroginekologiczna. Zabiegi oferuje Reha - Mobil Turek Monika Sobczak.

Fizjoterapia uroginekologiczna opiera się na wykorzystaniu bezbolesnych i nieinwazyjnych metod mających na celu poprawę jakości życia pacjentów zmagających się z takimi problemami jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, obniżenie narządów miednicy mniejszej czy objawy rozejścia spojenia łonowego.

Reha - Mobil Turek Monika Sobczak oferuje pomoc dla kobiet w ciąży - masaż, rozluźnienie, ćwiczenia oddechowa oraz drenaż opuchniętych kończyn. Dobrze dobrane metody ćwiczeń układu rozrodczego pozwalają uporać się m.in. z nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów dna miednicy. Do fizjoterapeuty uroginekologicznego powinna także udać się każda kobieta planująca ciążę, będąca już w ciąży, a także po porodzie siłami natury oraz po cesarskim cięciu.

-Kobiety w ciąży po wykonanym masażu czują się dobrze. Mówią, że ktoś patrzy na nie z innej perspektywy. Czasami schorzenia są na tyle duże, że nie da się do końca pomóc. Nawet jeśli jednak ból do końca nie przechodzi jest to dla kobiet godzina relaksu. Bez skrępowania i wstydu- mówi Monika Sobczak. Fizjoterapeutka dodaje, że w swojej pracy opiera się na terapii manualnej oraz pracy na tzw. punktach spustowych.

Właścicielka Reha - Mobil posiada wykształcenie pozwalające w sposób profesjonalny wykonywać swoją pracę. Umiejętności osoby rehabilitującejoraz wrażliwe podejście do pacjenta w tym przypadku są wyjątkowym atutem.
Brudzew: Ścieżka edukacyjna na terenie Przedszkola...
Pierwsza premiera sezonu w kaliskim Teatrze. "Dowc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 28 lipiec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.