Fakturowanie bez tajemnic!

Fakturowanie bez tajemnic!

Fakturowanie często kojarzy się przedsiębiorcom z długim i żmudnym procesem wystawiania skomplikowanych dokumentów. Nie musi tak być, wystarczy tylko właściwy program do faktur, który uprości pracę i sprawi, że wystawianie faktur będzie przyjemną i szybką czynnością. Jak jednak zdecydować się na najlepsze narzędzie? Przychodzimy z pomocą i z podpowiedzią dobrych programów do faktur.

Jeżeli przedsiębiorcy zależy na prostym w obsłudze, przejrzystym i przede wszystkim funkcjonalnym programie, to warto skupić się na przetestowaniu rozwiązań, które proponuje MEGA-TECH. To producent m.in. programu Faktura Small Business. Jest to program do wystawiania faktur zgodny z aktualnymi przepisami i bardzo uniwersalny. Użytkownik może dowolnie personalizować w nim opcje np. związane z wyglądem wystawianych dokumentów. W łatwy sposób wystawia się faktury VAT, ale i także bez VAT, proformy, korekty czy paragony fiskalne. Program dostarcza użytkownikowi ciekawe analizy i raporty ze sprzedaży, dzięki czemu można obserwować rozwój firmy. Program upraszcza wystawianie faktur w PLN i walutach obcych. Średni kurs pobierany jest automatycznie ze strony NBP. Podobnie jak dane kontrahenta zarejestrowanego w CEIDG. Wystarczy w programie wpisać numer NIP firmy, a wymagane dane odbiorcy pobiorą się do niego automatycznie. Program ma wiele zalet, działa szybko i bezproblemowo.

Program do faktur z magazynem

Faktura Small Business Handel to kolejna dobra propozycja od MEGA-TECH. Program ten jest rozbudowaną wersją pierwszego (Faktura Small Business). Korzystający oprócz funkcji służących fakturowaniu otrzymuje moduł magazynowy. Dzięki takiemu połączeniu można wystawiać z programu zarówno faktury jak i dokumenty magazynowe typu RW, PZ, PW, WZ czy MM. Inwentaryzacja z tym programem trwa kilka chwil. Program wskaże braki towarów i pozwoli przygotować przydatne raporty i analizy. To dobre narzędzie do zarządzania magazynem i fakturowania jednocześnie. Z poziomu programu można wystawić faktury cykliczne, wysyłać dokumenty e-mailem do klientów, podobnie jak oferty, zamówienia czy cenniki. Program podlega bieżącym aktualizacjom ze względu na zmiany prawne. Narzędzie można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper. Faktura Small Business Handel to dobra propozycja dla przedsiębiorcy szukającego programu do wystawiania faktur z magazynem.

Każdy przedsiębiorca chce mieć w swojej firmie proste rozwiązania, które przyczynią się do ułatwienia pracy, oszczędności czasu i pieniędzy. Oprogramowanie stworzone przez MEGA-TECH dbają o użytkowników i komfort ich pracy. Zaproponowane programy do faktur są proste a przy tym wyposażone w wiele przydatnych w firmie opcji. To programy, które spełniają proste i bardziej wymagające oczekiwania użytkowników.

Gm.Turek: OSP Cisew z nowym wozem bojowym
Znów zasiedli nad maturalnymi arkuszami i poprawia...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 01 sierpień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.