Fakturowanie w 2020 roku

Fakturowanie w 2020 roku

Będąc przedsiębiorcom często podejmuje się decyzje, które mają wpływ na firmę. Aby zadbać o rozwój prowadzonego biznesu istotny jest wybór dobrego programu do fakturowania. Kiedy jest najlepszy czas na taką decyzję? Na pewno koniec roku skłania do przemyśleń a nowy do inwestycji w nowe, bardziej opłacalne narzędzia do pracy w firmie. Jaki wybrać program do fakturowania? Sprawdźmy na przykładzie.

Co pomoże w wystawianiu faktur w 2020 roku?

Wystawianie faktur 2020 warto rozpocząć z dobrze sprawdzonym programem do fakturowania. Interesującą propozycję przygotowała firma Mega-Tech stwarzając program Faktura Small Business Handel. Oprogramowanie można za darmo przetestować i dzięki temu posprawdzać oferowane funkcjonalności. Jest ich naprawdę dużo a proponowany 7-dniowy okres próbny jest wystarczający by je wszystkie poznać. Program jest nowoczesny i łatwy w obsłudze. Wystawia się w nim faktury VAT, bez VAT, paragony fiskalne czy dokumenty z informację o mechanizmie podzielonej płatności, czyli tzw. split payment. Producent zadbał o to, aby oprogramowanie było zgodne z aktualnymi przepisami. Można w nim chociażby przygotować pliki JPK_VAT, JPK_FA i JPK_MAG.

Magazynowanie i fakturowanie 2020 jednocześnie

Prowadząc własny biznes często okazje się być potrzebne właściwie wyposażone zaplecze magazynowe. Przechowując produkty warto mieć w nich porządek, tym bardziej jeżeli wymagane jest przeprowadzanie inwentaryzacji. Program do fakturowania Faktura Small Business Handel ułatwi to zadanie. Oprogramowanie pozwoli wystawić faktury, a także zarządzać stanami wprowadzonych na magazyn towarów. Bez trudu użytkownik wygeneruje dokumenty magazynowe, sporządzi ewidencję zakupów czy przygotuje dla kontrahentów oferty, zamówienie i cenniki. Jest to bardzo praktyczne połączenie, które zostało docenione przez użytkowników. Oprócz tych funkcjonalności program pozwoli np. wystawić faktury w różnych walutach, językach oraz dowolnie spersonalizować opcje do własnych potrzeb.

Przygotowując firmę na nowy rok 2020 z pewnością należy już teraz pomyśleć o najlepszych dla niej rozwiązaniach. Fakturowanie jest nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu dlatego tym bardziej jest to istotne.

Michał Dębczyński Wolontariuszem Roku 2019
Arkadiusz Przybyła nowym p.o. Wielkopolskiego Kome...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 27 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.