Filmowy maraton z komiksowymi bohaterami

Maraton Filmowy

Miłośników kina zapraszamy na kolejny Nocny Maraton Filmowy organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Muzeum Miasta Turku. Maraton odbędzie się 25 lipca na dziedzińcu Muzeum Miasta Turku. Jak co roku organizatorzy przygotowali dla mieszkańców Turku interesujące filmowe propozycje.

Podczas najbliższego, sobotniego sensu zobaczyć będzie można następujące filmy:
„Joker” - amerykański dramat psychologiczny z 2019 roku w reżyserii Todda Phillipsa, który przedstawia historię jednego z bohaterów uniwersum DC - Jokera. Joker to kultowy czarny charakter, człowiek zepchnięty na margines. Film jest kontrowersyjnym studium postaci, a także wielowarstwową opowieścią o strudzonym komiku, który wpada w obłęd.

„Ptaki nocy” – amerykański fantastycznonaukowy film akcji z 2020 roku. Film w reżyserii Cathy Yan przedstawia historię superbohaterki z komiksów DC Comics. Historia opowiadana jest z perspektywy Harley Quinn, która łączy siły z Black Canary, Huntress i Renee Montoyą. Celem czterech diametralnie różniących się kobiet jest uratowanie Cass z rąk porywaczy.

Serdecznie zapraszamy na dziedziniec Muzeum Miasta Turku, 25 lipca o godz. 21.00.

Uwaga! W związku z epidemią Covid-19 ilość miejsc ograniczona!

Materiał prasowy MBP i MMT


Tuliszków: Niebezpieczny wypadek w miejscowości Kę...
Władysławów: Tragiczny wypadek w jednej z firm. Ni...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 12 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.