Gm.Turek: Henryk Zagozda „Sołtysem Roku 2019”

Henryk Zagozda

Konkurs „Sołtys Roku 2019” ma na celu zaprezentowanie oraz docenienie osób zaangażowanych w rozwój małych miejscowości. Z całą pewnością taką osobą jest Henryk Zagozda z Szadowa Księżego, którego praca i zaangażowanie po raz kolejny zostały docenione.

W uznaniu imponujących dokonań dla społeczności lokalnej sołtys sołectwa Szadów Księży Henryk Zagozda został laureatem konkursu „Sołtys Roku 2019”.

-Wyeksponowałem to, co jest. Wysłaliśmy czternaście zdjęć, które dokumentują naszą działalność. Między innymi możemy pochwalić się pierwszym w kraju sztandarem sołeckim. Wiele podjętych inwestycji oraz przedsięwzięć zaplusowało- mówił sołtys.

Pan Henryk w Szadowie Pańskim mieszka od 41 lat, a sołtysem w sołectwie Szadów Księży jest już ponad 25 lat. Nadal ma wiele pomysłów, by rozwijać swoją miejscowość i sił do działania, by mieszkańcom żyło się lepiej.

Należy wspomnieć, że to nie pierwsze wyróżnienie sołtysa, bowiem w roku 2011 został on laureatem konkursu na najpopularniejszego sołtysa regionu konińskiego.

Organizatorami konkursu „Sołtys Roku 2019” są Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów i „Gazeta Sołecka”. Patronat nad konkursem objął Marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

Aż 25 nowych przypadków w powiecie! Czy zostaną wp...
Upływa termin zgłaszania informacji o beneficjenta...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - black w piątek, 03 lipiec 2020 22:51

Z całą pewnością taką osobą jest Henryk Zagozda z Szadowa Księżego, którego praca i zaangażowanie po raz kolejny zostały docenione.


Pani redaktor pan Henryk mieszka w Szadowie Pańskim , sołectwo Szadów Księży

Z całą pewnością taką osobą jest Henryk Zagozda z Szadowa Księżego, którego praca i zaangażowanie po raz kolejny zostały docenione. Pani redaktor pan Henryk mieszka w Szadowie Pańskim , sołectwo Szadów Księży
Gość
niedziela, 17 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.