Wideo: Niedziela pełna wrażeń, czyli konna rywalizacja w Kowalach Księżych

VII Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody i Amatorskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Gminy Turek

Emocjonujące skoki, fantastyczne zaprzęgi, a do tego zabawy i atrakcje nie tylko dla miłośników jazdy konnej - tak wyglądało niedzielne popołudnie w Stajni Roka w Kowalach Księżych. Wszystko za sprawą odbywających się tam VII Towarzyskich Zawodów w Skokach Przez Przeszkody i Amatorskich Zawodów w Powożeniu Zaprzęgami Gminy Turek.

Rywalizacja rozpoczęła się od towarzyskich zawodów w skokach przez przeszkody. Zmagania dotyczyły się w kilku kategoriach: mini LL, LL, L i P. Bezpośredni po organizatorzy oficjalnie dokonali otwarcia Amatorskich Zawodów w Skokach przez Przeszkody. Wszyscy jeźdźcy rewelacyjnie radzili sobie z przygotowanym parkurem. Na najlepszych czekały oczywiście puchary, medale i pamiątkowe flo.

Nie brakowało też atrakcji dla najmłodszych gości Stajni Roka. Czekały na nich dmuchańce i słodkości oraz zabawy z animatorami. Przygotowano także fotolustro, a niesamowitych wrażeń dostarczył Teatr Konny Cabriola, który zaprezentował show łączące jazdę konną z elementami akrobatyki oraz tańca. Dla wszystkich przygotowano stoiska, gdzie wspierając Stowarzyszenie Patataj można było spróbować pysznych dań.

Niedziela w Stajni Roka upłynęła pod znakiem końskiej dawki emocji - dla każdego.
fot.M.JAC

Władysławów: Projekt International Education for K...
Tuliszków: Udany i pełen wrażeń Piknik „Pod Chmurk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.