Gmina i Miasto Tuliszków otrzymała dofinansowanie w ramach projektu "Pod biało- czerwoną"

1906-Kopiowanie

Dzięki głosom mieszkańców, oddanym na gminę w akcji „Pod biało-czerwoną”, już w najbliższym czasie na placu przed budynkiem szkoły podstawowej w Tuliszkowie zamontowany zostanie MASZT Z BIAŁO- CZERWONĄ FLAGĄ!

W projekcie „Pod biało-czerwoną” wzięło udział ponad 400 000 osób z całej Polski! Gmina i Miasto Tuliszków została zakwalifikowana do złożenia wniosku o udzielenie dotacji celowej na zakup i montaż masztu z biało-czerwoną flagą.
131 mieszkańców oddało głosy na gminę Tuliszków, dzięki czemu uzyskała ona 131 % wymaganych głosów. W związku z tym otrzymała dotację celową na zakup i montaż masztu z flagą.

Kwota dotacji: 4200, 45 zł.

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakładał sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależała od głosów oddanych przez mieszkańców.

Projekt pod Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Gm.Turek: XXVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekk...
Bryska i Weekend na Dniach Tuliszkowa! Zapraszamy!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.