Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Podleśna i Chabrowa. Nowe ulice w Gminie Turek

We wtorek, 28 maja miała miejsce trzecia w tej kadencji sesja rady gminy Turek. Poza zmianami budżecie radni nadali także nazwy dwóm ulicom na terenie gminy.

  0 komentarze
0 komentarze

Quady, gokarty i tor ziemny na Dzień Dziecka. Zapraszamy!

Przed nami wyjątkowe wydarzenie zorganizowane z myślą o najmłodszych! Właśnie w Dzień Dziecka odbędzie się twarcie miejsca w którym przeżyć można ekstremalne przygody. Wiele atrakcji czeka na całe rodziny. Serdecznie zapraszamy!

  0 komentarze
0 komentarze

Gm. Turek: Radni ustalili składy komisji i wybrali przewodniczących

W dniu 16 maja br. odbyła się sesja Rady Gminy Turek. Radni jednogłośnie powołali stałe komisje Rady Gminy Turek oraz wybrali ich przewodniczących.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

W gminie Turek bez zmian. Ireneusz Kolenda będzie przewodniczyć radzie

Samorząd gminy Turek w uroczystych okolicznościach rozpoczął pracę w nowej kadencji samorządu terytorialnego. Jednym z pierwszych zadań był wybór przewodniczącego i jego zastępców - w tym względzie jednak wszystko pozostało po staremu.

  0 komentarze
0 komentarze

Gm. Turek: Dzień Strażaka z życzeniami i odznaczeniami dla druhów

Druhny i druhowie z terenu gminy Turek zebrali się dzisiaj, tj. 2 maja na placu przed Kościołem pw. MB Fatimskiej w Obrzębinie. Właśnie tam odbyła się msza święta po której odbyła się uroczysta część wydarzenia z okazji Dina Strażaka oraz Święta Flagi.

  0 komentarze
0 komentarze

Gm.Turek: Karol Mikołajczyk ponownie wójtem. Zdobył 2964 głosy

Swoje plany na rozwój gminy kontynuować będzie mógł dotychczasowy wójt gminy Turek Karol Mikołajczyk. Mieszkańcy dali dowód swojego zaufania o czym świadczy duża ilość głosów oddanych na kandydata.

  1 komentarz
1 komentarz

Nagrody wójta gminy Turek za osiągnięcia sportowe rozdane

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słodkowie zostały wręczone Nagrody Wójta Gminy Turek za osiągnięcia sportowe w 2023 roku.

  0 komentarze
0 komentarze

Jak dalece kampania może zmienić człowieka? Burzliwa dyskusja nad dopłatą do ścieków w gminie Turek

Jak dalece kampania może zmienić człowieka? To pytanie zadał przewodniczący rady gminy Turek, Ireneusz Kolenda, mając na myśli radnego Michała Kocika, który nie przebierając w słowach próbował wpłynąć - bez skutku - na projekt uchwały w sprawie dopłaty do taryfy za odprowadzanie ścieków.

  0 komentarze
0 komentarze

Ponad 130 osób pobiegło Wilczym Tropem

Za nami kolejna już edycja biegu Tropem Wilczym. Tym razem zawodnikom przyszło rywalizować w prawdziwie wiosennej atmosferze. Dopisała nie tylko pogoda, ale przede wszystkim dobre nastroje.

  0 komentarze
0 komentarze

Na gminnych drogach będzie bezpieczniej

Podkom.Dorota Grzelka p.o.Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Turku wraz z dzielnicowymi gminy Turek asp.sztab. Marcinem Końciakiem oraz asp.Joanną Wypchło odebrali z rąk Wójta Gminy Turek Karola Mikołajczyka oraz kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku Marcina Rosiakowskiego kamizelki odblaskowe.

  3 komentarze
3 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.