Gwarny i radosny piknik w Grabieńcu

Piknik w Grabieńcu
W radosnej atmosferze spędzili popołudnie wszyscy, którzy w sobotę, 21 sierpnia zdecydowali się odwiedzić plac przy Świetlicy Wiejskiej w Grabieńcu (gmina Turek). Wszystko za sprawą odbywającego się tam pikniku z mnóstwem atrakcji. 
 
 
Do wspólnej zabawy zaprosili mieszkańców i gości sołtys Wiesława Kowalczyk oraz radny gminy Turek, Michał Kocik. Po krótkim powitaniu przyszedł czas na wspólną, integracyjną zabawę. Najmłodszych szczególnie cieszyło malowanie twarzy, duże bańki mydlane i szaleństwa na dmuchanej zjeżdżalni. Emocji dostarczyły natomiast przygotowane konkursy, a szczególnie kultowy już rzut kaloszem. Dla artystycznych dusz przygotowano natomiast stanowisko, gdzie powstawała leśna biżuteria i łapacze snów. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w sobotnim pikniku uczestniczyły również w losowaniu atrakcyjnych nagród. 
 
Po grach i zabawach można było posilić się swojskimi smakołykami. Domowy bigos, ciasta znikały w mgnieniu oka, podobnie jak kiszone ogórki, które przygotowywała sama pani sołtys. Dobra zabawa i wyśmienite humory towarzyszyły uczestnikom pikniku do późnych godzin wieczornych. 
Władysławów: Wakacje z druhami, czyli strażacki fe...
Rower sposobem na aktywną sobotę

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.