„Hej, kolęda, kolęda”

Wigilia dla niewidomych

Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane jest w polską tradycję. W czwartek, 13 grudnia 2018 roku wychowankowie naszego Ośrodka z programem jasełkowym pt. „Hej, kolęda, kolęda” wystąpili podczas spotkania wigilijnego zorganizowanego dla członków Koła Polskiego Związku Niewidomych.

Nasi podopieczni wcielili się w role Maryi i Józefa, aniołów, pasterzy, którzy przybyli złożyć pokłon Jezusowi, narodzonemu w ubogiej stajence. Uroku inscenizacji dodał wspólny śpiew kolęd. Przedstawienie zostało owacyjnie przyjęte przez zgromadzoną publiczność, a młodzi aktorzy obsypani ciepłymi słowami, gratulacjami i słodyczami. Występ wprowadził gości w świąteczny nastrój. Wychowanków do występów przygotowała: pani Dagmara Dróżdż, pani Elwira Bukowiecka oraz pan Mariusza Dróżdż.
 

 

„Ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiek...
Warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci w muzeum

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
środa, 26 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.