Wideo: Husar Race 2022: Mnóstwo emocji i dużo błota, czyli kolejna odsłona ekstremalnego biegu

Husar Race 2022

Pot, łzy i ogromna satysfakcja! Za nami kolejna odsłona ekstremalnego biegu dla służb mundurowych Husar Race. Zawodnicy zmierzyli się z masą trudności oraz deszczową pogodą, która w tym przypadku była idealnym wyzwaniem dla żądnych emocji zawodników.

Kolejna przygoda pełna wyzwań miała miejsce w niedzielę, 31 lipca na terenie łowiska Borowy Staw w Piorunowie w gminie Władysławów.

Na wydarzenie czekali zarówno dorośli jak i dzieci. Wszyscy z wielką determinacją oraz pełni optymizmu zmierzyli się z wyjątkowo trudną przeprawą przygotowaną przez organizatorów.

Na trasie o długości około 6,5 km umieszczono naturalne oraz sztuczne przeszkody, których pokonanie wcale nie było łatwe. Każdy z uczestników otrzymał również pakiet startowy. Im trudniej, tym lepiej, a każdy z zawodników z całą pewnością zasłużył na medal.

Na starcie oprócz przedstawicieli służb mundurowych stanęli między innymi samorządowcy, a wśród nich wicestarosta powiatu tureckiego, Władysław Karski. Bieg odbył się pod patronatem sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ryszarda Bartosika.

Poniżej przedstawiamy najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach:
Kobiety
1 miejsce: Justyna Wałkowska – Budzisław, czas: 00:31:30
2 miejsce: Ilona Rybarczyk – Koło, czas: 00:34:25
3 miejsce: Agnieszka Wilczewska – Strzałkowo, czas: 00:34:48

Mężczyźni
1 miejsce: Tomasz Pietrzak – Słodków, czas: 00:28:05
2 Przemysław Majda – Beznazwa, czas: 00:28:10
3 Mirosław Wilczewski – Strzałowo, czas: 00:29:58

Fot. M.JAC


78 lat temu walczyli o wolną Polskę. Pamięć o boha...
Wręczenie awansów na wyższe stanowiska służbowe w ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 31 maja 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.