Indywidualne projekty i najlepsza jakość - tylko w Styl-Dom

Styl Dom

Wspaniałe płytki ceramiczne nie tylko polskich, ale też włoskich czy hiszpańskich marek, projekty łazienek, a do tego miła i fachowa obsługa - to wszystko czeka na państwa w sklepie Styl-Dom w Turku.

W salonie Styl-Dom czeka wszystko, co pozwoli stworzyć wyjątkowe, szyta na miarę wnętrze. Oferta to płytki ceramiczne produkowane zarówno w kraju jak i we Włoszech czy Hiszpanii. Mnogość wzorów pozwala na tworzenie indywidualny projektów łazienek, co również jest usługą firmy Styl-Dom. W doborze odpowiednich materiałów pomoże profesjonalna i fachowa obsługa. Dzięki temu klienci zyskują pewność, ze otrzymują to, co dla nich najlepsze i co najlepiej spełni ich oczekiwania w nowych wnętrzach.

Salon Styl-Dom to gwarancja połączenia najnowszych trendów z najwyższą jakością. Oprócz płytek ceramicznych proponujemy również wyposażenie łazienek. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełniać marzenia klientów o wspaniałych wnętrzach. Wyjątkowa oferta przeznaczona jest również dla mieszkańców Turku, do których transport wybranego asortymentu jest gratisowy.

Salon Styl-Dom
ul. Kazimierza Wielkiego 2A
62-700 TurekNa Składkowskiego pitbull zagryzł yorka. Mieszkańc...
Przykona: Już niebawem nowe drogi dla mieszkańców ...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 25 listopad 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.