Innowacyjne rozwiązania i nowoczesne wzornictwo. ProfilDoors w ofercie Bram-Tur

Bram Tur

Firma ProfilDoors w tym roku obchodzi 18 lecie istnienia. Na początku przedsiębiorstwo produkowało komponenty do drzwi i mebli. W 2004 roku ruszyła produkcja drzwi wewnętrznych, a nie długo potem firma stała się największym liderem w swojej branży na terenie Rosji.

Wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystywanie do produkcji najwyższej jakości materiałów sprawiło ze drzwi ProfilDoors zyskały uznanie w całej Europie. Dziś firma prowadzi dystrybucję w 18 krajach europejskich, a od 2019 roku również w Polsce.

W ofercie firmy znajdziemy ponad 260 modeli drzwi, w tym aż 80 w okleinach połyskowych. Wszystkie okleiny wykorzystywane do produkcji są polipropylenowe co oznacza że są ekologiczne, elastyczne oraz bardziej wytrzymałe. ProfilDoors specjalizuje się w nietypowych rozwiązaniach np. drzwi do wysokości 240cm, drzwi ukryte i z odwrotną przylgą czy niewidoczne systemy przesuwne.

Przewagą firmy jest również możliwość wymiany każdego elementu drzwi z osobna. Zatem w przypadku uszkodzenia nie musimy wymieniać całego skrzydła a tylko uszkodzony element. Takiego rozwiązania nie znajdziemy w innej firmie.

Po nowoczesne drzwi zapraszamy do siedziby firmy Bram - Tur (Cisew 1A; 62-700 Turek)


Władysławów: Jestem Polką i Polakiem
Przykona: Obchody Święta Niepodległości

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 27 listopad 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.