Jacek Hugo-Bader spotka się z czytelnikami w Turku

Jacek-Hugo-Bader

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu „Dobry wieczór z książką”, realizowane w ramach projektu „Misja: biblioteka pełna ludzi”. Tym razem bohaterem literackiego wydarzenia będzie Jacek Hugo-Bader. Ze znanym reportażystą spotkać się będzie można 25 września (piątek) o godz. 18.00 w Sali Konferencyjnej. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Można zrobić to osobiście bądź telefonicznie pod numerem tel 632785134.

Jacek Hugo-Bader to pisarz i wielokrotnie nagradzany reporter. Specjalizuje się w reportażach z Rosji i byłych republik sowieckich. Na rowerze przemierzył całą Azję Środkową, pustynię Gobi, Chiny i Tybet. Przepłynął kajakiem jezioro Bajkał. W zimie 2007 roku samotnie odbył podróż samochodową z Moskwy do Władywostoku, a trzy lata później autostopem podróżował przez Kołymę z Magadanu do Jakucka. W 2013 roku wziął udział w wyprawie na Broad Peak w górach Karakorum.

Kolejny gość biblioteki autorem książek: W rajskiej dolinie wśród zielska, Biała gorączka, Dzienniki kołymskie, Długi film o miłości, Powrót na Broad Peak, Audyt.Z uwagi na obecną sytuacje epidemiologiczną, ilość miejsc ograniczona! Już dziś zachęcamy do telefonicznej rezerwacji miejsc pod numer 632785134

Uczestnicy będą zobowiązani do wypełnienia oświadczenia dot. zapoznania się z Regulaminem i zobowiązania do jego przestrzegania (http://biblioteka.turek.net.pl/wp-content/uploads/2020/09/Regulamin-wydarze%C5%84-Covid.pdf)

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Misja: biblioteka pełna ludzi”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Promocji Kultury.
„Koło ARiMR – w sercu wsi”. Weź udział w konkursie
Dostawca marki Kubota potwierdza współpracę z ZSR ...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 wrzesień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.