Julia Kocimska sportowcem Roku? Głosujemy!

Julia Kocimska

Julia Kocimska, zawodniczka UKS Judo Tuliszków, reprezentująca Gminę i Miasto Tuliszków, Powiat Turecki, województwo Wielkopolskie i Liceum Ogólnokształcące w Turku, bierze udział w Plebiscycie na Sportowca Roku (kobiety). Z sukcesem zakończyła etap powiatowy i wojewódzki plebiscytu obecnie zajmując 3 miejsce walczy o zwycięstwo w etapie Ogólnopolskim. Liczymy na Państwa głosy!

Julia o sobie :
Cześć wszystkim! Nazywam się Julia Kocimska i mam 16 lat. Trenuję judo w klubie UKS Judo Tuliszków pod czujnym okiem trenera Michała Gaja.

Gdy poszłam na pierwszy trening miałam 10 lat. Od tej pory nie rozstaje się z matą. Judo stało się nie tylko hobby, ale też częścią mnie. Jest to wiele godzin spędzonych na obozach czy campach, ale przede wszystkim na codziennych treningach na macie oraz poza nią. Jak każdy sport wymaga wielu poświęceń i wyrzeczeń. Nie sprawia mi to problemu, ponieważ kocham to, co robię. Zawsze daje z siebie 100% i staram się realizować postawione cele. Ciężka praca owocuje w sukcesy. Mogę pochwalić się medalami z z turniejów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Jestem kilkukrotną mistrzynią województwa wielkopolskiego. Na Mistrzostwach Polski udało mi się dwukrotnie wywalczyć 5 miejsce. Obecnie jestem w Kadrze Narodowej oraz Wielkopolskiej Juniorów Młodszych.

Zachęcamy do oddania głosu na Julię, wystarczy wysłać sms-a o treści FIK.31 na 72355, sms jest płatny(2,46 zł) lub zagłosować klikiem. Więcej info poniżej w linku.

Głosowanie trwa do 18 stycznia grudnia do 21.00!

https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/julia-kocimska%2C2413491/

Gm.Turek: Moc świątecznych życzeń i wspólne kolędo...
Władysławów: Królowie złożyli dary Dzieciątku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.