Już niebawem nabierzemy "wiatru w żagle"!

WOŚP 2020

Już niebawem ruszy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku również turkowianie zaangażują się akcję i pomogą zebrać jak największą sumę pieniędzy. Na co? Tym razem dobre serca pomogą zapewnić najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Początek wydarzenia będzie miał miejsce 12 stycznia w Hali Widowiskowo- Sportowej przy ul.Parkowej w Turku. Wówczas rozegrany zostanie Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej. Organizator inicjatywy to Stowarzyszenie "Edukacja Kultura Sport". Zapisów dokonywać można do 10 stycznia pod numerem telefonu 607 711 123.

Serca dla WOŚP otworzą się również w Parku im.Konstytucji 3 Maja przy Miejskim Domu Kultury w Turku. Tam o godzinie 15.00 przygotowanych będzie wiele niespodzianek dla mieszkańców naszego miasta. Chętni będą mogli zobaczyć stare pojazdy oraz za drobną opłatą przejechać się nimi. Stowarzyszenie Automobil Klub Turek przygotuje również żurek z kuchni polowej.

Godzinę później odbędzie się koncert w wykonaniu zespołu Big Up oraz solistów ze Studia Piosenki MDK,a o 17.00 tradycyjnie sprzedaż i aukcja gadżetów.

Na łasuchów czekać będzie kawiarenka, grill oraz ognisko.

Światełko do nieba przewidziane jest na godzinę 20.00. Wówczas odbędzie się także pokaz tancerzy ognia Shadows of fire.

Turkowski Sztab zaprasza wszystkich wolontariuszy uczestniczących w 28.finale W.O.Ś.P. na spotkanie w dniu 8 stycznia 2020 roku (środa) o godz.14.30 w siedzibie sztabu (sala widowiskowa), ul.T.Kościuszki 13.

Podczas spotkania zostaną omówione sprawy organizacyjne związane ze zbiórką pieniędzy oraz będą wydane identyfikatory, puszki i serduszka.

Obecność obowiązkowa!

Tłumy turkowian pożegnały tragicznie zmarłego Adas...
Wyjazd na mecz ENERGA MKS KALISZ - ENEA PTPS PIŁA...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 12 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.