Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Już w niedzielę wybory do Parlamentu Europejskiego. Ryszard Bartosik zachęca do udziału w głosowaniu

Ryszard Bartosik

Kampania do Parlamentu Europejskiego jest już niemal na finiszu. Podczas konferencji prasowej do udziału w wyborach, które odbędą się już 9 czerwca i do głosowania na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości zachęcał poseł Ryszard Bartosik.

Zdaniem parlamentarzysty z naszego powiatu warto w niedzielę zagłosować na tych, którzy proszą się o nasz kraj i nasze, polskie sprawy w Unii Europejskiej. Miał tu na myśli kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, startujących z listy nr 7. Jak wskazywał Ryszard Bartosik, Unia Europejska zmierza obecnie w złym kierunku.

- Chce się nam narzucić obce nam tradycje i prawa, które nie sprzyjają rozwojowi naszej ojczyzny. Całe to szaleństwo klimatyczne, nowe podatki, pakt migracyjny, wprowadzanie tylnymi drzwiami euro, Zielony Ład tak bardzo niekorzystny dla rolników i obywateli to problemy, z którymi musimy się zmierzyć w tej kadencji Parlamentu Europejskiego - mówił poseł. Podkreślał również, że te szkodliwe dla Polski projekty wspierane są przez rząd Donalda Tuska, kandydatów PO, Trzeciej Drogi, PSL czy Lewicy. Zaapelował również, aby głosować na kandydatów PIS, bo oni myślą po polsku i działają dla Polski

Kampania do Europarlamentu w naszym regionie była - jak zauważył Ryszard Bartosik - niezwykle intensywna.

-Gościliśmy wielu kandydatów, którzy pokazywali, jakie zagrożenia wiążą ze sobą kandydaci innych partii i stronnictw. Kandydatów PiS wspierał także goszczący w ubiegłym tygodniu w Turku Prezydent Andrzej Duda.

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Ważna debata w tu...
PGKiM: Modernizacja przepompowni ścieków

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.