Kałużny ponownie przewodniczącym Izby Rolniczej w Turku

Krzysztof Kałużny

Pod koniec września miało miejsce pierwsze posiedzenie Rady Powiatowej WIR w Turku. Członkowie Rady VII kadencji ze swojego grona, w głosowaniu tajnym, wybrali przewodniczącego oraz delegata na Walne Zgromadzenie WIR.

Z ramienia Zarządu, w pierwszym posiedzeniu Rady Powiatowej udział wziął Wiceprezes Zbigniew Stajkowski, który wręczył nominacje dla wszystkich Członków Rady Powiatowej na kadencję 2023-2027. Przewodniczącym Rady został Krzysztof Kałużny, który funkcję tą będzie pełnił drugą kadencję. Delegatem na WZ WIR został Krzysztof Pietrzak.

W skład Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Turku wchodzi 16 osób. W jednej z gmin – Miasto Turek, mandat w tych wyborach nie został obsadzony z powodu braku zgłoszenia kandydata. W pozostałych gminach liczba zarejestrowanych kandydatów była równa liczbie mandatów do obsadzenia. W skład Rady Powiatowej WIR w Turku weszli: Przemysław Tomczak i Mirosław Przeor – gmina Dobra, Tomasz Górski i Krzysztof Kaźmierczak – gmina Kawęczyn, Marzena Błaszczyk i Maciej Małolepszy – gmina Władysławów, Tomasz Czekała i Krzysztof Pietrzak – gmina Turek, Krzysztof Kałużny i Waldemar Witczak – gmina Przykona, Jacek Majtka i Zbigniew Synenko – gmina Przykona, Justyna Dawicka i Józef Dzięcioł – gmina Malanów, Aleksandra Nawara i Mariusz Sikorski – gmina Tuliszków.
Źródło: WIR

Strażacy wezwani do porodu. Szczęśliwy finał nieco...
Oczyszczalnia w Turku w finale konkursu Modernizac...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.