Kamil Gardzielik stoczy kolejną zawodową walkę. Tym razem na MB Boxing Night 6 w Dąbrowie Górniczej

Kamil Gardzielik

Po rocznej nieobecności ponownie wraca na ring! W sobotę, 23 listopada będziemy mieli okazję kibicować naszemu krajanowi podczas gali MB Boxing Night 6. Do tej pory bokser nie przegrał jeszcze żadnej walki i mamy nadzieję, że i tym razem odniesie zwycięstwo.

Na gali odbędzie się w Hali Widowiskowo- Sportowej w Dąbrowie Górniczej pojawią się najlepsi polscy pięściarze. Można tu wymienić choćby Roberta Parzęczewskiego, Damiana Jonaka, Patryka Szymańskiego, Kamila Łaszczyka czy naszego krajana Kamila Gardzielika.

Przeciwnikiem pięściarza będzie niepokonany dotychczas 26- letni zawodnik z Białorusi Mikalai Kuzmitski. Ma on za sobą 11 wygranych walki w tym 9 nokautów.

Dla 27-latka z Dobrej będzie to pojedynek wyjątkowy również ze względu na debiut w nowej grupie promotorskiej - pięściarz rozpoczął współpracę z Mateuszem Borkiem i zespołem MB Promotions. Gardzielik może pochwalić się wygranymi z m.in. z Artemem Karpetsem, Damianem Mielewczykiem, Przemysławem Gorgoniem czy byłym rywalem Damiana Jonaka - Marcosem Jesusem Cornejo. Należy nadmienić, że pięściarz z Dobrej również pokonał wszystkich swoich przeciwników.

Zawodnicy zawalczą wadze junior średniej.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania na żywo. Transmisja gali odbędzie się na Polsatsport.pl

Bilety nabyć można TUTAJ

Zapraszamy
Dlaczego Miasto ukrywa treść listu intencyjnego w ...
Brudzew: Ci druhowie już z nimi nie zagrają, mimo ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Pats w wtorek, 05 listopad 2019 18:02

Trzymam kciuki

Trzymam kciuki
Gość
sobota, 30 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.