Kamil Gardzielik wygrywa swoją 15 zawodową walkę!

Kamil Gardzielik

Dzisiejszego wieczoru Kamil Gardzielik odniósł swoje 15 zwycięstwo. Podczas gali Challengers' Boxing Night stoczył walkę z Tomasasem Andersem Reynoso.

Przypominamy, że 28- letni mieszkaniec Dobrej ma za sobą już 14 zwycięstw. Argentyńczyk natomiast 13 razy pokonał rywali, odniósł 6 porażek, a jedna walka z jego udziałem zakończyła się remisem.

Dzisiejsza walka zakontraktowana została na 8 rund. Od początku Kamil dominował nad rywalem. Ostatecznie przewagą punktów zwyciężył on w starciu.

Jak podsumował zwycięzca rywal był twardy i niewygodny. Kamil przejął jednak kontrolę i mimo braku nokautu na który wszyscy liczyli doprowadził walkę do końca zwyciężając.

-Pokazałem dobry repertuar ciosów. Brakowało jednak tej kropki nad „i” . Przygotowania do walki były ciężkie, ale było dobrze- mówi pięściarz dodając, że oczekiwania zarówno jego, jak i trenera są o wiele większe.

Co prawda częstotliwość ostatnich walk Kamila niebyła duża, bowiem w ostatnich dwóch latach stoczył tylko dwa pojedynki. Możemy jednak liczyć na częstszą rywalizację, bowiem pięściarz podpisał nowy kontrakt i jak sam mówi udowodnił podczas dzisiejszego starcia, że można na niego postawić.

Gratulujemy!
Wideo: Co My możemy zrobić dla świata?
Malanów: Wesele przerwane policyjną interwencją

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 maj 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.